چهار علامت مرد عاشق

چهار علامت مرد عاشق

وقتی شما این  چهار نشانه را  دیدید به این معنی است که او مرد خوبی است و نه تنها شما را دوست دارد بلکه عاشق شما نیز می باشد. (چهار علامت مرد عاشق)

همانطور که دربخشی از  کتاب (زن، قدرت، باور) برگرفته از فصلی از کتاب (red flags؛ Brian Nox)، اشاره شده است که چطور متوجه شوید که مردی که با شماست از بودن با شما قصدی جز بازی گرفتن شما برای رسیدن به مقاصدش ندارد؛ مردانی نیز که واقعا به شما علاقمند هستند رفتارها و نشانه های خاصی در برابر شما از خود بروز می دهند .

نکته مهم در شناختن قصد یک مرد این است که شما می دانید که بودن با او وقت تلف کردن است یا خیر!؟ و آینده ای برای این ارتباط می توان دید یا خیر!

 

چهار علامت مرد عاشق – نشانه اول:

اولین نشانه این است که او روی شما سرمایه گذاری می کند البته نه به این معنا که پولی به شما می دهد بلکه او با صرف زمان، انرژی و احساسش هزینه می کند.

مثلاً دوستش او را دعوت کرده تا با هم کاری انجام دهند اون نیز دوست دارد پیش دوستش باشد اما بودن با شما را ترجیح می دهد و جالبیش اینجاست که شما هرگز از او چنین درخواستی نداشته اید

یا با شما به تماشای شویی که دوست دارید می نشیند در حالیکه ممکن است خودش کمترین علاقه ای به آن نداشته باشد.

یا با شما و دوستانتان بیرون بیاید در حالیکه علاقه ای به آنها ندارد و مثال هایی از این دست

اینها همه نوعی سرمایه گذاری هستند چرا که او انتخاب های دیگری نیزدارد اما انتخاب می کند که از آنها بگذرد.

و او این کارها را به خاطر شما انجام می دهد بدون آنکه شما از او خواsته باشید. به این دلیل که عاشق شماست.

او شما را انتخاب می کند و بر روی شما و رابطه با شما سرمایه گذاری می کند. این موضوع واضح است که او برای شما و رابطه تان هر دو اهمیت زیادی قائل است.

چهار علامت مرد عاشق – نشانه دوم:

دومین نشانه این است که مردی که  عاشق شماست از شما حمایت می کند، مردها برای این خلق شده اند که از زنی که عاشقش هستند حمایت کنند. توجه کنید! زنی که عاشقش هستند، نه زنی که دوستش دارند! او همه زندگیش را برای زنی که عاشقش است فدا می کند.

به عنوان مثال :

اگر شما با مردی  که در زندگیتان است در کوچه ای تاریک راه بروید و ناگهان دو مرد بد با تفنگ شما را تهدید کنند که هر چه داری باید به ما بدهی.

مردی که عاشق شما نیست خواهد گفت…..

حتماً که هیچ چیزی نخواهد گفت چرا که همان لحظه او فرار کرده است و شما صدای قدم های او را درحال فرار می شنوید.

اما اگر مردی باشد که عاشق شماست، ناخودآگاه شما را پشت خود قرار می دهد و خودش جلوی شما می ایستد. مطمئناً او هم می ترسد و نگران است، اما اهمیتی برایش ندارد چرا که شما در کنارش هستید و عشق او به حدی قوی است که تمام تلاشش بر این است که شما را از خطر حفظ کند او به شکلی اتوماتیک وار از شما در برابر خطر حفاظت می کند و این هم دلیل مهم دیگری ست مبنی بر اینکه او عاشق شماست.

یا فرض کنید شما بیمار هستید، در این زمان او چگونه رفتار می کند ؟ آیا از شما مراقبت می کند یا برای شما غذا می آورد؟ در کنار شما می نشند و دست هایتان  را در دستش می گیرد؟

وقتی شما سردتان می شود آیا کت خود را در می آورد و روی شانه های شما می اندازد؟ او اکنون احساس سرما می کند اما شما گرم هستید.

وقتی می خواهید از خیابان رد شوید او به سمتی که ماشین ها می آیند می ایستد یا شما در آن سمت قرار می گیرید؟ مردی که عاشق شماست در سمت ماشین ها قرار می گیرد تا شما را از ماشین هایی که می آیند حفظ کند.

جالب اینجاست که مردها خود از این رفتارهایشان اطلاعی ندارند آنها به شکلی اتوماتیک وار به این شکل عمل می کنند.

چهار علامت مرد عاشق – نشانه سوم:

سومین نشانه این که مردی که عاشق شماست، تمایل ندارد شما را تغییر دهد؟!

آیا او درصدد است شما را تغییر دهد یا به همان شکلی که هستید شما را قبول دارد؟ منظور ما شخصیت شماست، آیا او شما را به خاطر همانی که هستید دوست دارد.

آیا او به احساسات شما توجه می کند (نه فقط در بستر بلکه در هر موقعیت و زمانی) .

آیا او برای گوش دادن به شما زمانی که از نظر احساسی نیازمند گوش شنوای او هستید زمان می گذارد؟ وقتی که روز بدی داشته اید؟

نکته مهم دیگر این است که مردها دوست دارند در این مواقع به شما راه حل ارائه بدهند توجه داشته باشید که این رفتار آنها نشان دهنده این نیست که او عاشق شما  نیست (می توانید توضیحات بیشتر در این باب را در کتاب زن، قدرت، باور بخوانید).

چهار علامتی که نشان می دهد مردی که با شماست به شما علاقه دارد

چهار علامت مرد عاشق – نشانه چهارم:

نشانه چهارم، بسیار واضح است اما معمولاً نادیده گرفته می شود، آیا به شما می گوید عاشقت هستم (البته نه اینکه فقط بگه عاشقتم و خداحافظ).

آیا شما را با محبت فراوان در آغوش می گیرد و به شما می گوید عاشق شماست؟ آیا او شما را در آغوش گرفته و نوازش می کند؟

بعد از سکس چه رفتاری دارد؟ این بسیار اهمیت دارد آیا می خوابد و صدای خر وپفش را می شنوید یا بیدار می ماند شما را در آغوش می گیرد و مهربانی می کند؟

برایان ناکس در همین مقاله اشاره می کند که ” شما نمی دانید برای ما مردها تا چه حد بیدار ماندن پس از رابطه سخت است، تمام بدن ما می گوید: “مأموریت انجام شد آغاز خاموشی”؛ و بسیار سخت است با آن مبارزه کنیم  پس اگر مردی به خاطر شما بیدار می ماند و شما را نوازش می کند بدانید او عاشق شماست.

هیچ مرد کاملی وجود ندارد! بنابراین هیچ مردی به طور مداوم هر چهار نشانه را ندارد، اما وقتی این چهار نشانه بیشتر مواقع روی رادار ظاهر می شوند، در اینصورت می توان گفت در رابطه ایمن هستید.


برگرفته از  4 Signs

 

 

 

 

One thought on “چهار علامت مرد عاشق

  1. Pingback: زن قدرت باور - مجله انگیزشی حس سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *