درباره حس سبز 

احتمالا با خودتون فکر می کنید چرا  باید با این همه زحمت  مطالب  جمع آوری بشه یا از سایتهای معتبر خارجی ترجمه شه و در اختیار شما قرار بگیره. پاسخ اینجاست:

همیشه کار خیر مادی نیست ، میتونه ارتقا روح انسان ها باشه، میشه کمک کردن به بهتر شدن درونشون باشه که باعث بهتر شدن زندگیشون بشه. پس مینویسم که بخونی و آگاهانه زندگی کنی

اینه دلیل وجود حس سبز 🥰

 

میخوام بهت بگم “دست نگه دار، تو اشتباه میکردی که منتظر معجزه بودی تو خودت معجزه ای”

“تو ارزشمندی، تو زیبایی، تو توانایی.

قدرتمند باش و اجازه نده دیگران تو رو به بازی بگیرند یا از نادانی تو سواستفاده کنن، بخوان، بدان و آگاه شو، که هرچی بیشتر بدونی هرچی بیشتر بفهمی اون زمانه که زندگیت رو اونجور که لذت میبری پیش خواهی برد و هیچ  انسانی نمیتونه به تو ظلم کنه. یادت باشه تو فقط  یک بار حق زندگی داری پس درست زندگی کن”.

 


رسالت مجله حس سبز

چه اهداف بزرگی که در کنار ترس های بیهوده به تدریج مردند و خاکستر شدند، چه رویاهای زیبایی که در کنار کابوس های دروغین زنده به گور شدند و چه خنده های شیرینی که در کنار افکار تلخ و توخالی هرگز زاده نشدند.

واقعیت اینه که هیچ خوشبختی همینجوری به دست نمیاد، برای خوشبخت بودن باید راهش را بلد باشیم.

رسیدن به شادی از اونجایی شروع میشه که خودمون رو باور کنیم، از سختی نترسیم و با هر شکستی از حرکت باز نایستیم.

باید من وجودیمون را تبدیل به انسانی آزاد، آرام، نترس،قوی و خودباور کنیم، انسانی که برای رسیدن به اهدافش از هیچ کاری دریغ نمیکنه چرا که باور داره هدف از آفرینشش رسیدن به بهترین خودش بوده و هست.

اینجا باهم خوشبختی و شادی رو از درونمون میسازیم و به خوشبختی بیرون هم خواهیم رسید.